پیام #هاشم_خواستار به #معلمان و #کارگران به مناسبت روز جهانی کارگر و معلم:

پیام #هاشم_خواستار به #معلمان و #کارگران به مناسبت روز جهانی کارگر و معلم:
استقلال ، آزادی ، جمهوریِ ایرانی
🔺 روز جهانی کارگر و روز معلم یعنی11 و 12 اردیبهشت (شهادت دکتر خانعلی)را در حالی گرامی میداریم که دو قشراز مزدبگیران و زحمتکشان یعنی کارگر و معلم بخاطر حکومت نالایق و بی کفایت ایران در اوج تنگنا و گرفتاری و نداری ، به سر می برند.
حاکمان ایران اما، در حالی انتخابات ریاست جمهوری را برگزار میکنند که از هیچ گونه مشروعیت و مقبولیتی در سطح داخلی و بین المللی برخوردار نیستند.

🔺 برای کل ملت ایران و حتی جهانیان ثابت شده که ملت، این حاکمیتِ به اصطلاح اسلامی را نخواسته و قبول ندارد. بنا بر این بایدعرض کنم: بعد ازانتخاباتِ پی در پی که ملت، حرفش را زده، نیازی به شرکت در انتخابات فرمایشی نمی بینم.

🔺 زنده باد اپوزیسیونی که هر زمان رایِ ملت بجانبِ آنها بود بتوانند به قدرت برسند و خلاصه ؛
زنده باد استقلال ،آزادی ،جمهوری ایرانی
«سید هاشم خواستار؛نماینده ی معلمان ایران»


Share:

0 comments:

Post a Comment

About Me

My photo

مخاطب ما همه ي اون جوونايين كه دنبال نفس كشيدن تو هواي آزادي ميگردن . هم از ديكتاتوري موروثي بيزارن و هم از استبداد به اسم دين و خدا خسته!
 شماكه صداتون فرياد آگاهيه و تو گلوتون خشمي عصياني عليه دار و اسارت و قيچيِ سانسور! ما ميخوايم صداي همه ي ايروني هاي بامعرفتي باشيم كه از هجوم سياهي نميترسن و به جاش وايميسن و مي جنگن!

«من ايرانم» يك شبكه ي تلويزيوني اينترنتيه كه خبراي واقعي ايران رو به گوش دنيا ميرسونه. با طنز، تلخيِ خشم و دردت رو منعكس ميكنه، با هنر و ادبيات اعتراض تو رو  نشون ميده و با موسيقيش، مقاومت و ايستادن رو ترويج ميكنه. «من ايرانم» همه ي  حرف دل توئه كه اين روزا جاي ديگه ازش نميگن و نميشنفن! 

Google+ Badge

Powered by Blogger.

Google+ Followers

Labels