🔴🔴🔴 رادیو بین‌المللی فرانسه: خامنه‌ای بدون ذکر نام #ابراهیم_رئیسی گفت: توصیه می‌کنم جای شهید و #جلاد عوض نشود.'

🔴🔴🔴 رادیو بین‌المللی فرانسه: خامنه‌ای بدون ذکر نام #ابراهیم_رئیسی ، از متهمان اصلی پرونده اعدام‌های غیرقانونی دهه شصت، گفت: 'به کسانی که اهل فکر هستند و راجع به دهه 60  قضاوت می‌کنند، توصیه می‌کنم جای شهید و #جلاد عوض نشود.' 
🔻 آیت‌الله منتظری در دیداری که ۲۴ مردادماه ۱۳۶۷ با هیأتی که به 'کمیسیون مرگ' مشهور شد داشت، اعدام‌های سال ۶۷ را « جنایت» توصیف می‌کند و اعضای هیأت برگزیده از سوی خمینی از جمله ابراهیم رئیسی را « جنایتکاران تاریخ» می‌خواند.
🔻 اما خامنه‌ای روز یکشنبه گفت: 'دهه شصت، دهه افتخارات بزرگ است، .'این اظهارات خامنه‌ای در حالی است که موضوع نقش ابراهیم رئیسی در اعدام‌های سیاسی دهه شصت وارد کارزارهای تبلیغاتی انتخابات ریاست‌جمهوری اخیر ایران نیز شده بود. برخی از فعالان سیاسی در خارج از کشور نیز رئیسی را 'آیت‌الله قتل‌عام' توصیف کردند.


Share:

0 comments:

Post a Comment

About Me

My photo

مخاطب ما همه ي اون جوونايين كه دنبال نفس كشيدن تو هواي آزادي ميگردن . هم از ديكتاتوري موروثي بيزارن و هم از استبداد به اسم دين و خدا خسته!
 شماكه صداتون فرياد آگاهيه و تو گلوتون خشمي عصياني عليه دار و اسارت و قيچيِ سانسور! ما ميخوايم صداي همه ي ايروني هاي بامعرفتي باشيم كه از هجوم سياهي نميترسن و به جاش وايميسن و مي جنگن!

«من ايرانم» يك شبكه ي تلويزيوني اينترنتيه كه خبراي واقعي ايران رو به گوش دنيا ميرسونه. با طنز، تلخيِ خشم و دردت رو منعكس ميكنه، با هنر و ادبيات اعتراض تو رو  نشون ميده و با موسيقيش، مقاومت و ايستادن رو ترويج ميكنه. «من ايرانم» همه ي  حرف دل توئه كه اين روزا جاي ديگه ازش نميگن و نميشنفن! 

Google+ Badge

Powered by Blogger.

Google+ Followers

Labels