تجمع اعتراضي در حمايت از آرش صادقي

تجمع اعتراضي در حمايت از آرش صادقي
مادران، برادران و خواهران مان تصميم گرفته اند در حمايت از خواسته هاي برحق آرش صادقي كه در هفتادمين روز اعتصاب قهرمانانه اش با مرگ دست و پنجه نرم مي كند، فردا سيزدهم دي ماه ساعت ٩ صبح مقابل زندان اوين تجمع كنند؛ انسان آزاده اي در راه مبارزه براي آزادي و براي نجات عشق و دفاع از حقوق انساني اش در آستانه ي مرگ قرار دارد و اين چند روزه به چشم ديده اين كه حمايت هايمان بي تاثير نيست؛ در كنارشان بايستيم و از آرش و ديگر ياران دربند حمايت كنيم مبادا در پايان اين كابوس تلخ به جاي چشيدن طعم شيرين پيروزي، روبروي آينه و پيش وجدان مان شرمسار و سرافكنده باشيم.
پ.ن: دوستانی که توانايي شركت در اين تجمع را ندارند، با كمك به انتشار اين خبر مي توانند سهم كوچكي در اين مبارزه و حمايت از حق داشته باشند؛ به اميد آزادي همه ي ياران دربند.
.
#آرش_صادقی #گلرخ_ایرانی
#علی_شریعتی
#آتنا_دائمی
#محمد_طاهری
#رسول_رضوی
#وحید_صیادی
#مرتضی_مرادپور
#حسین_رجبیان #مهدی_رجبیان
#صدای_بی_صدایانShare:

0 comments:

Post a Comment

About Me

My photo

مخاطب ما همه ي اون جوونايين كه دنبال نفس كشيدن تو هواي آزادي ميگردن . هم از ديكتاتوري موروثي بيزارن و هم از استبداد به اسم دين و خدا خسته!
 شماكه صداتون فرياد آگاهيه و تو گلوتون خشمي عصياني عليه دار و اسارت و قيچيِ سانسور! ما ميخوايم صداي همه ي ايروني هاي بامعرفتي باشيم كه از هجوم سياهي نميترسن و به جاش وايميسن و مي جنگن!

«من ايرانم» يك شبكه ي تلويزيوني اينترنتيه كه خبراي واقعي ايران رو به گوش دنيا ميرسونه. با طنز، تلخيِ خشم و دردت رو منعكس ميكنه، با هنر و ادبيات اعتراض تو رو  نشون ميده و با موسيقيش، مقاومت و ايستادن رو ترويج ميكنه. «من ايرانم» همه ي  حرف دل توئه كه اين روزا جاي ديگه ازش نميگن و نميشنفن! 

Google+ Badge

Powered by Blogger.

Google+ Followers

Labels