⛓زندانى عقيدتى #ابراهيم_فيروزى: نامه سرگشاده به عوامل پریشان حال حکومت آخوندی

⛓زندانى عقيدتى #ابراهيم_فيروزى: نامه سرگشاده به عوامل پریشان حال حکومت آخوندی
حکومت شما هر ساله سفره های غذای ملت را خالی تر کرده است و با وجود منابع عظیم خدادادی، کفایت امانت داری از اموال ملت را ندارید چرا که هر روز چپاول عوامل حکومتی نمایان میشود. پس بدانید هیچ یک از تهدیدها، بازداشتها و محدودیت های ظالمه ای که برای مسیحیان در زندان اجرا می کنید نمیتواند ما را از محبتی که خداوند در عیسی مسیح به ما نمایان ساخته است از ما جدا کند زیرا حکومت ایران در بیگناهی ما را گناهکار اعلام و در اسارت گرفته است اما عیسی مسیح ما را با داشتن گناه بسیار عادل شمرده و آزادی را هدیه داده است.✌
ابراهیم فیروزی زندانی عقیدتی زندان رجایی شهر (گوهردشت) _ نهم فروردین ماه ۱۳۹۶


Share:

0 comments:

Post a Comment

About Me

My photo

مخاطب ما همه ي اون جوونايين كه دنبال نفس كشيدن تو هواي آزادي ميگردن . هم از ديكتاتوري موروثي بيزارن و هم از استبداد به اسم دين و خدا خسته!
 شماكه صداتون فرياد آگاهيه و تو گلوتون خشمي عصياني عليه دار و اسارت و قيچيِ سانسور! ما ميخوايم صداي همه ي ايروني هاي بامعرفتي باشيم كه از هجوم سياهي نميترسن و به جاش وايميسن و مي جنگن!

«من ايرانم» يك شبكه ي تلويزيوني اينترنتيه كه خبراي واقعي ايران رو به گوش دنيا ميرسونه. با طنز، تلخيِ خشم و دردت رو منعكس ميكنه، با هنر و ادبيات اعتراض تو رو  نشون ميده و با موسيقيش، مقاومت و ايستادن رو ترويج ميكنه. «من ايرانم» همه ي  حرف دل توئه كه اين روزا جاي ديگه ازش نميگن و نميشنفن! 

Google+ Badge

Powered by Blogger.

Google+ Followers

Labels