ارژنگ داوودي براي جعفر عظيم زاده مي نويسد

فغان،
فغانی که  راغم  سرگذشت غم انگیز ما ،
سرکرده بی ........ سربازان بدنام فقیهی است،
که ازدرون  قلعه تاریک روسپیان می آید.
آزادیخواهان جهان ،ایرانیان پراکنده در سراسر گیتی  ،غریب به ۹ ماه از قتل ناجوانمردانه کارگر مبارز شاهرخ زمانی  در زندان رجایی شهر و ۳۹ روز از اعتصاب غذای همرزم دیرین او جعفر عظیم زاده در زندان  اوین می گذرد .دستگاه بربرمنش حاکم که با تأسی به اصول پوسیده خود نه انسانیت را ارج می نهد و نه عملا اعلامیه جهانی حقوق بشر را به رسمیت می شناسد اینک نیز با لجاجت ذاتی و کودکانه اش نه تنها کمترین توجهی به وضعیت وخیم جسمانی این کارگر مبارز نشان نمی دهد بلکه خواست های بر حق او را نیز قلدرانه رد می کند.لذا بدینوسیله ضمن ابراز همدردی با خانواده محترم عظیم زاده و اعلام همبستگی با این زندانی شوکران بدست از کلیه مراجع بین المللی و سازمانهای حقوق بشری بویژه دبیر کل محترم سازمان ملل متحد مصرانه می خواهم که نسبت به  مرگ تدریجی و آب شدن این شمع زندانی،  حساسیت فوری به خرج داده و برای جلوگیری از ارتکاب جنایتی دیگر، سرکردگان رژیم آدم کش خامنه ای و شرکا را تحت فشار و مواخذه مضاعف قرار دهند .باشد که پس از ۳۷ سال ستمگری و خونخواری ، طبیعی ترین حقوق اولیه مخالفان را به رسمیت بشناسد.هر چه پیروز تر باد جنبش ۲۰۰ ساله آزادیخواهی ایرانیان
ارژنگ داودی-۱۸ خرداد ۱۳۹۵-زندان گوهردشت کرج

Share:

0 comments:

Post a Comment

About Me

My photo

مخاطب ما همه ي اون جوونايين كه دنبال نفس كشيدن تو هواي آزادي ميگردن . هم از ديكتاتوري موروثي بيزارن و هم از استبداد به اسم دين و خدا خسته!
 شماكه صداتون فرياد آگاهيه و تو گلوتون خشمي عصياني عليه دار و اسارت و قيچيِ سانسور! ما ميخوايم صداي همه ي ايروني هاي بامعرفتي باشيم كه از هجوم سياهي نميترسن و به جاش وايميسن و مي جنگن!

«من ايرانم» يك شبكه ي تلويزيوني اينترنتيه كه خبراي واقعي ايران رو به گوش دنيا ميرسونه. با طنز، تلخيِ خشم و دردت رو منعكس ميكنه، با هنر و ادبيات اعتراض تو رو  نشون ميده و با موسيقيش، مقاومت و ايستادن رو ترويج ميكنه. «من ايرانم» همه ي  حرف دل توئه كه اين روزا جاي ديگه ازش نميگن و نميشنفن! 

Google+ Badge

Powered by Blogger.

Google+ Followers

Labels