لطفا دقت فرمایید

#ارسالى

  لطفا دقت فرمایید  
هم میهنان گرامی من چند روزی است حسابهای بعضی از مشتریان پولدار بانک ملت که  ( خودم کارمند اونجام ) را چک میکنم مرتب به صورت روزانه میلیونها تومان از حسابشان را برداشت میکنند . بانکها در آستانه ی ورشکستگی کامل هستند .
خواهشا پولهایتان را از حساب خارج کنید حتی اگه صدهزار تومان دارید تا در آینده نزدیک متضرر نشوید .
ثروتمندان شم خوبی دارند همیشه آنها خیلی زودتر از ما خطر را حس میکنند پس بیایید اینبار مثل آنان فکر کنیم .
اعتصابات سراسری را جدی بگیرید پیروزی نزدیکتر از آنی است که ما فکر میکنیم . رژیم که ظاهرا خیلی قوی و غیر قابل نفوذ است از درون پوسیده شده است . تمامی عوامل رژیم به دلیل اینکه شدیدا احساس خطر میکنند از هر جایی که حس بکنند پولی وجود دارد فوری دزدی و اختلاس میکنند . آمار دزدی عوامل بسیار بالا رفته ، جدای از کله گنده ها ، کوچکترهانیز مشغول دزدی شدن اونا هم نمیخوان عقب بمونن. 
گول چرب زبانی روحانی پست فطرت و وزیر اقتصادش را نخورید که همه ش حرفهای امیدوارکننده میزنند . جهانگیری هم حرف خاتمی را پیش کشیده تااز اواستفاده کنند و  جلو این سرنگونی را بگیرند ولی افسوس آقای جهانگیری عزیز که سرت به سنگ میخورد چرا که ما از آقای خاتمی بسیار بیشتر از شما متنفریم .
پیروز و سربلند باشیم

#تظاهرات_سراسری
#قيام_بهمن
Share:

0 comments:

Post a Comment

About Me

My photo

مخاطب ما همه ي اون جوونايين كه دنبال نفس كشيدن تو هواي آزادي ميگردن . هم از ديكتاتوري موروثي بيزارن و هم از استبداد به اسم دين و خدا خسته!
 شماكه صداتون فرياد آگاهيه و تو گلوتون خشمي عصياني عليه دار و اسارت و قيچيِ سانسور! ما ميخوايم صداي همه ي ايروني هاي بامعرفتي باشيم كه از هجوم سياهي نميترسن و به جاش وايميسن و مي جنگن!

«من ايرانم» يك شبكه ي تلويزيوني اينترنتيه كه خبراي واقعي ايران رو به گوش دنيا ميرسونه. با طنز، تلخيِ خشم و دردت رو منعكس ميكنه، با هنر و ادبيات اعتراض تو رو  نشون ميده و با موسيقيش، مقاومت و ايستادن رو ترويج ميكنه. «من ايرانم» همه ي  حرف دل توئه كه اين روزا جاي ديگه ازش نميگن و نميشنفن! 

Powered by Blogger.

Labels